Ik heb mijn diploma gehaald. Tot wanneer loopt mijn lidmaatschap van de medezeggenschap?

Geüpdatet 1 month ago door Participatie HvA

Wanneer je je hebt uitgeschreven voor je opleiding ben je geen student meer. Vanaf de datum van de uitschrijving kun je dan ook geen lid meer zijn van de medezeggenschap omdat je niet meer voldoet aan de vereisten voor lidmaatschap volges het Medezeggenschapsreglement (Art 1.4 lid 1 verwijzend naar Art. 1.3 lid 2 van het Medezeggenschapsreglement HvA van 1 april 2018).

Indien je na 1 juni uitschrijft via Studielink sta je ‘gewoon’ tot 31 augustus ingeschreven en kan je tot die tijd lid blijven van de medezeggenschap.

Uitschrijven

Ben je afgestudeerd of wil je je opleiding beëindigen? Dan moet je zelf in Studielink uitschrijven. Lees meer over het uitschrijven op de HvA-website.

Vragen over dit artikel?

Wanneer je naar aanleiding van dit artikel nog vragen hebt kan je contact opnemen met Studentenzaken door een e-mail te sturen naar participatie@hva.nl of bekijk de contactinformatie van de ondersteuning.


Hoe hebben we het gedaan?


Powered by HelpDocs